Ostatnia szansa na ligowe punkty. Niedzielne derby Tamka : GKS Lipowiec zapowiadają się ciekawie

Ostatnia szansa na ligowe punkty. Niedzielne derby Tamka  : GKS Lipowiec zapowiadają się ciekawie

W niedziele przyjdzie nam stoczyc ostatni ligowy pojedynek tej wiosny. Przeciwnikiem będzie zespół Tamki Dzierzgowo. Rywal dobrze nam znany. Dotychczasowe mecze z Tamką były dla naszej drużyny raczej korzystne, zwłaszcza na boisku gospodarzy wygraliśmy w sezonie 2012/2013 5:2 oraz zremisowaliśmy w meczu pucharowym 3:3, u siebie było już gorzej przegraliśmy jesienią 2:4. Aby uniknąc ostatniej pozycji w tabeli naszym potrzebne jest zwycięstwo. Zadanie to nie będzie łatwe zwłaszcza, że Tamka ostatnio złapała wiatr w żagle i regularnie zdobywa punkty a ostatnie zwycięstwo z Koroną potwierdza, iż zespół robi postępy. Derby zapowiadają się naprawde interesująco.

WYJAZD NA MECZ NIEDZIELA GODZ. 12:15 Z LIPOWCA, 12:30 Z MŁAWY!

ZAPRASZAMY KIBICÓW!!!