Mocno rozbujana karuzela tranferowa w GKS-ie Lipowiec!

Przed startem ligi tradycyjnie już w naszej drużynie doszło do sporych roszad kadrowych. Nasz zespół opuścili miedzy innymi dobrzy starzy znajomi naszego trenera jeszcze z czasów Wkry Sochocin, którzy zasilili szeregi nowo powstałej drużyny GKS Gumino. Trenerem GKS-u Gumino został nasz niedawny obrońca Jarosław Marciniak. Jarkowi życzymy oczywiście samych sukcesów z nową ekipą.

Kilku naszych graczy postanowiło zrezygnować z czynnego uprawiania piłki nożnej.

Do klubu udało pozyskać się kilku zawodników z IV ligowej Korony Szydłowo, którzy mamy nadzieję będą wzmocnieniem naszego zespołu.

Szczegóły wykaz ruchów transferowych poniżej:

ODESZLI: Długiński Sebastian, Grądzki Adam, Zakrzewski Rafał, Strzelec Michał, Olszewski Sebastian, Kańgowski Łukasz, Klimek Przemysław, Zembrzuski Daniel - (rezygnacja z gry), Marciniak Jarosław, Cichocki Kamil, Wojnarowski Radosław, Szuper Sebastian - GKS Gumino.

PRZYBYLI: Olejnik Jacek, Szerszeń Damian - nowi zawodnicy, Pawlicki Mateusz, Perdjon Patryk, Gierczak Arkadiusz - Korona Szydłowo, Kacper Górniak - junior.

Graczom, którzy nie są już w naszej ekipie dziękujemy serdecznie za grę i życzymy powodzenia w nowym klubie.

Przybyłym zawodnikom życzymy zdrowia, wielu wspaniałych bramek i samych sukcesów w naszym GKS-ie!!!