Przełamac złą passę ... Czas na derby!

Już w najbliższą niedziele o godz. 14:00 w Żurominie zostanie rozegrany kolejny mecz ligowy w ramach rozgrywek B klasy. Tym razem naszym przeciwnikiem będzie ŻAK SZREŃSK. Dodatkowego smaczku dodaje fakt, iż jest to mecz derbowy.

Naszej drużynie zespół ŻAK-a wyraźnie nie leży. Przypomniec wystarczy fakt, iż przegraliśmy wszystkie z 3 ligowych spotkań rozgrywanych ze Szreńskiem, a i w sparingach przed rundą wiosenną nie było lepiej przegrywając 2 spotkania towarzyskie po 0:2.

Nasza drużyna fatalnie rozpoczęła rundę wiosenną przegrywając wszystkie 3 ostatnie mecze ligowe z PAF Płońsk 1:4, Orlętami Baboszewo 1:2, Opią Opinogóra 2:4. O ile porażka z PAF-em nikogo nie dziwi, o tyle 2 kolejne przegrane ligowe mecze z drużynami, które spokojnie były w zasięgu GKS chluby nam nie przynoszą.

Swojej szansy możemy upatrywac w tym, iż drużyna ŻAK-a w tej rundzie też nie błyszczy. Zaledwie remis u "siebie" w meczu z Opią 1:1 i nieco wartościowszy bezbramkowy remis w spotkaniu z v-ce liderem Koroną Karolinowo napewno nie spełniają oczekiwań tej drużyny.

Jak będzie w niedziele, czy uda się przełamac złą passę, czas pokaże...

Mamy nadzieję, że nasz GKS Lipowiec wywalczy wreszcie pierwsze ligowe punkty tej wiosny!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY KIBICÓW I PROSIMY O DOPING!!!